Wypoczynek w centrum gór

Aparthotel

Komfort i wygoda

Aparthotel

Wybierając wypoczynek w naszym aparthotelu mają Państwo możliwość z korzystania ze stref: SPA, rekreacyjnej i integracyjnej. Świetna lokalizacja pozwala na bezpośredni wyjazd rowerem lub wyjście na szlak, a w sezonie zimowym spod drzwi nartami na wyciąg (odległość 170 m.). Pokoje apartamentowe w aparthotelu wyposażone są w aneks kuchenny z zastawą i przyborami kuchennymi, prywatną łazienkę oraz widokowy balkon. Dostępne są pokoje dwuosobowe lub czteroosobowe z antresolą.

Apart pokoje

Świetnie urządzone dwu i czteroosobowe apartpokoje. Widokowy balkon, wyposażony aneks kuchenny, łazienka, duże  łóżko i TV z płaskim ekranem. Pokoj pozwala zakwaterować 1,2,3 lub 4 osoby.

Strefa SPA

Podczas pobytu w obiekcie POD STOKIEM można skorzystać ze strefy SPA. Do dyspozycji gości sauna i jacuzzi . Idealne miejsce, aby zrelaksować się po górskich wycieczkach

Strefa Rekreacyjna

Nie straszna nam pogoda  ! Spędzaj czas tak jak lubisz. Książki, gry , puzzle zachęcają do skorzystania z wygodnych sof, foteli czy stolików. Znajdziecie tutaj konsolę do gier video! Idealne miejsce dla całej rodziny.

Strefa integracyjna

Ta strefa została stworzona z myślą o wspólnych spotkaniach. Pomieszczenie wielofunkcyjne, które można wykorzystać do zorganizowania konferencji, spotkania w większym gronie, wspólnego śniadania lub kolacji. Na życzenie gości zamawiamy catering.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami w razie pytań. Chętnie udzielimy odpowiedzi lub zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.